על YAMA

עבורנו, תכשיטים הם הרבה יותר מאבנים ומתכות. ב-YAMA נוצרת אומנות מרגשת.

היא מספרת על מסעות וסיפורים אישיים, מסמלת חוויות ואירועים מרגשים, מלווה אותנו בשגרת היומיום וברגעים בהם מתחשק לנו להרגיש כמו הגרסה הכי מדויקת של עצמנו. 

התכשיטים מאופיינים בסגנון אדריכלי מינימליסטי, ממוקדי דיטיילס עדינים שמפגישים בין עיצוב מודרני לקלאסיקה נצחית. התכשיטים יצוקים במהות ורגש ומתגבשים לכדי פיסים עשויים זהב, משובצים באבני חן ויהלומים.

המותג נוסד בשנת 2015 על ידי מאיה שקדי – מעצבת, צורפת תכשיטים ואדריכלית מבני יוקרה. המפגש בין עולם הצורפות למחוזות העיצוב והאומנות שנוכח בחייה – מתבטא בכל פיס. החל מטבעת משובצת יהלומים ועד זוג עגילים אדג׳י, רוח החדשנות והאסתטיקה מושרשים ב-DNA של המותג.

 כל הפריטים מיוצרים ומעוצבים בארץ, בעבודת יד, תוך שימוש בטכנולוגיות אדריכליות והדפסות תלת מימד. כך, נוצרות קולקציות בהשראת קונספטים אדריכליים ואומנותיים, שמביאות שוב ושוב את המפגש בין אסתטיקה שהיא הכי פיין – לאדג׳ מחוספס. 

השורשים של התוצרים שלנו אמנם מכאן, אך תוכלו לפגוש אותם בשלל יעדים ברחבי העולם: לונדון, ניו יורק, וכמובן - חנות הדגל שלנו בכיכר המדינה, תל אביב.  

התכשיטים שלנו נוצרים עבורכם; כדי לחגוג, לשמח, לפנק דמות אהובה ומדהימה בחייכם (למשל, אתם) בתכשיט על-זמני שילווה אתכם לנצח.

מעצבת // בעלים

מאיה שקדי

את במרכז – זה הסטייט אוף מיינד שמלווה אותי מהיום בו הקמתי את YAMA. 

החל מהשלב בו אני משרטטת רעיון, דרך הייצור שלו ועד שהוא מונח באריזה – בויז׳ן שלי תמיד יהיה הרגע בו את מביטה במראה ונשקפת אליך דמותך מעוטרת באחד מהתכשיטים שלנו.

״התכשיטים שלנו הם למעשה אנחנו; הבחירות שלנו, האהבות שלנו, הסיפור שלנו. הערכים שיצוקים בבחירה הזו מספרים אותך, ומביאים את הגרסה השלמה ביותר של עצמך״.

הערכים שלנו

החל מהאבנים היצוקות בתכשיט, דרך העיצובים שלנו, ועד השירות שאנו מעניקות – בכולם נשקפים הערכים הייחודיים שלנו, המובילים אותנו בכל בחירה וצעד בדרך.

כוח נשי

נשים חזקות הן ההשראה הגדולה ביותר שלנו. לכן, חשוב לנו לעצב פריטים שייצגו חופש בחירה, יופי מגוון ואיכות בלתי מתפשרת. הפריטים שלנו מעוצבים פרסונלית עבור כל אחת ואחת, כדי לאפשר ביטוי אידיאלי למגוון המדהים והיפהפה שהופך אותך ל-One of a kind.

מקצוענות

ירידה לפרטים וחוסר פשרות - אנחנו עובדות קשה להביא לכם תכשיט ברמה מטורפת. הדיטייליס הם אלו שמדרבנים אותנו להמציא את עצמנו בכל פעם מחדש דרך העשיה, העיצוב, והיצירה, ולהביא לעולם תוצרים מרגשים וייחודיים במינם בדמות תכשיטים שיישארו איתכם לעד.

איכות בלתי מתפשרת

כל אלמנט המרכיב את היצירות המינימליסטיות שלנו מבטא את האיכות הבלתי מתפשרת בה אנו דוגלים.

התכשיטים שלנו מעוצבים בזהב 14 או 18 קראט, כשאבני החן והיהלומים הטבעיים המעטרים אותם נבחרים אחד אחד, בקפידה יתרה, על ידינו.

תהליך עיצוב ייחודי

ממש כמו יצירת אמנות, הרעיונות עבור התכשיטים שלנו עוברים תהליך זיקוק ודיוק ממושך. במשך חודשים עד שנים מתגבש הקונספט של כל פריט, כשכל אחד מהם עובר בחירה מוקפדת של אלמנטים, סגנון, קומפוזיציות ושילוב אבנים מתאים - שיוצרים יחד פיסים איקוניים.

על החומרים שלנו

לצד הויז׳ן האסתטי, העיצוב האדריכלי המדויק שלנו מתבסס על חומרים איכותיים. 

כל היצירות שלנו מעוצבות בזהב 14 ו-18 קראט, ללא ציפוי, חירור, או מרכזים חלולים. היהלומים המשובצים הם טבעיים בלבד, נטולי קונפליקטים ונסחרים לפי אמנת קימברלי, ואבני החן עמן אנו עובדות הינן טבעיות ולא מטופלות.

על הצוות

בין אם בחנות או אונליין – הצוות המדהים של YAMA הוא המרכיב הסודי שאחראי על התוצר הייחודי שמתרחש פה.

מירי | מנהלת החנות

מירי היא השיינינג-סטאר של חנות הדגל שלנו. בקפיצה הבאה שלכם אל החנות בכיכר המדינה, תוכלו לפגוש אותה לייעוץ עבור בחירת הפיס הבא שלכם.

אילה | מנהלת ייצור

אילה היא האחראית על כל המתרחש מאחורי הקלעים של יצירת התכשיטים וההזמנות שלכם - החל מרגע יציקת התכשיט ועד בחירת היהלומים ואבני החן.

בר | מנהלת מדיה וצלמת

כל וידאו ותמונה שתראו הם פרי ידיה של המוכשרת הזו. גאונת עריכות ומלכת הסושיאל מדיה. (נ.ב. היא גם מוזיקאית מדהימה!)

×